tel. 506 912 792
biuro@agari-home.pl

Dla dewelopera kompleksowa obsługa sprzedaży

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku nieruchomości potrzeb deweloperów oraz klientów powstało nasze Biuro, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno przez deweloperów jak i samych klientów. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą sprzedaży deweloperskiej. Zdejmując znaczną część obowiązków z Państwa działu sprzedaży. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży deweloperskiej, licencję pośrednika z PRFN od 2016 roku oraz Polisę ubezpieczeniową. Stale się szkolimy, aby być zawsze na bieżąco w przepisach oraz wspomagać wiedzą.

Jesteśmy niestandardowym pośrednikiem, zajmujemy się całkowitą obsługą inwestycji deweloperskich oraz klienta.  Pozyskujemy potencjalnych kupców, opiekujemy się nimi na każdym etapie zakupu, godnie reprezentując stronę dewelopera. Według potrzeb przejmujemy obowiązki podpisania umów rezerwacyjnych czy deweloperskich, obsługę doradcy kredytowego klienta, aż po odbiór lokalu. Wszystko dokładnie według ustaleń i odpowiednich upoważnień. Przy sprzedaży na wyłączność możemy przejąć całkowite obowiązki i procedury sprzedażowe Państwa firmy. Wszystko jest kwestią uzgodnienia. Z naszej strony macie Państwo gwarancję zawsze aktualnych ogłoszeń na najbardziej znanych portalach internetowych oraz w social mediach – nigdy nie zwieszamy publikacji, nie wprowadzamy oszczędności jak biura nieruchomości.

Współpracujemy z wieloma deweloperami w województwie mazowieckim, którzy są zadowolenia z naszych usług. Chwalą sobie taką formę współpracy również nasi klienci. Możliwość otrzymania szerokiej liczby ofert dopasowanych do preferencji w jednym miejscu, porównania inwestycji na żywo sprawi, że oszczędzają czas i niekiedy pieniądze. Nigdy nie pobieramy prowizji od klientów, działamy z ramienia dewelopera co również czyni nasze usługi bardziej atrakcyjne. 

Obsługujemy małych oraz średnich deweloperów działających lokalnie oraz wspieramy sprzedaż dużych graczy na naszym.

Każda inwestycja jest dla nas ważna, każdą traktujemy wyjątkowo i priorytetowo!

Zachęcam do spotkania, na którym będziemy   mogli przedstawić Państwu osobiście propozycję współpracy.

Masz pytania? napisz lub zadzwoń

    Zadzwoń
    Tel. 506 912 792

    E-mail
    biuro@agari-home.pl