tel. 506 912 792
biuro@agari-home.pl

O nas poznajmy się

„Marzenia zamień na plany, a my pomożemy w realizacji”

Wieloletnie doświadczenia i wielkie zamiłowanie do nieruchomości doprowadziły do powstania AGARI-HOME. Miejsca, w którym oferujemy szeroki zakres usług związany z tak ważną decyzją jak
zakup/ sprzedaż/najem nieruchomości.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta i stara się sprawnie przeprowadzać każdą transakcję. U nas znajdziesz osobnego Eksperta od
sprzedaży deweloperskiej, Specjalistę od rynku wtórnego, jak również Eksperta finansowego.

Naszą ulubioną specjalnością jest SPRZEDAŻ DEWELOPERSKA. Przeszło ponad 5 lat specjalizujemy się w transakcjach na rynku pierwotnym.

Współpraca z deweloperami pozwoliła na stworzenie ogromnej bazy inwestycji z rynku pierwotnego i przekroczyła już liczbę ponad 80. Dzięki naszemu zaangażowaniu coraz więcej Inwestorów korzysta z naszych usług. To dzięki ich działalności powstała nasza – wychodząc naprzeciw jako zewnętrzne biuro sprzedaży deweloperskiej przejmujemy większość obowiązków związanych ze sprzedażą, aby odciążyć biura i przyspieszyć sprzedaż. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam umiejętnie i szybko zapoznać się z Inwestycją i wymogami każdej transakcji, co przekłada się na efekty w sprzedaży.

Współpracujemy z najlepszymi! Doświadczeni Deweloperzy, Sprawdzone Inwestycje – Bezpieczna Transakcja!

Klienci „poszukujący” obsługiwani przez nas nie płacą żadnej prowizji, nie podpisują z nami umów – otrzymują za to szeroki wachlarz ofert dopasowany do preferencji. Pełną informację
dotyczącą inwestycji, wzory umów oraz innych dokumentów, pokazujemy każdą nieruchomość, wskazujemy jej wady i zalety, jesteśmy na każdym etapie, aż do momentu otrzymania kluczy.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszerzyliśmy nasz dział sprzedaży o RYNEK WTÓRNY i zarządzanie najmem. Dokładamy wszelkich starań, aby każda transakcja była bezpieczna, sprawna i przeprowadzona w miłej atmosferze, dlatego u nas nieruchomość jest sprawdzona przez naszego Specjalistę. Służymy pomocą w przypadku problematycznych nieruchomości.

W naszych szeregach są również Eksperci Finansowi, którzy dzielnie walczą o najlepsze warunki kredytowe klientów. Oferta wszystkich banków na rynku, dopasowanie do potrzeb klienta i
indywidualne podejście. Dodatkowo zaletą jest znajomość naszych Inwestycji co znacznie upraszcza proces kredytowy.

Sprawdź nas! Z nami Kupisz/Sprzedaż/Wynajmiesz/Sfinansujesz dom, mieszkanie czy lokale usługowe.

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zespół
poznajmy się lepiej

Zespół
poznajmy się lepiej

Angelina Garibian

Właścicielka i założycielka AGARI home
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości Pośrednika w obrocie nieruchomości nr 23839.

Marzenia zamieniła w plany- a teraz już w realizacji!
Połączyła swoją największą pasję z pracą.

Od dziecka związana była z rodzinną firmą budowlaną, która w późniejszych latach zaowocowała pracą na stanowisku Kierownika Biura w Przedsiębiorstwie Remontowo- Budowlanym. Budowy od zawsze były jej miejscem pracy, dzięki temu wyspecjalizowała się w Sprzedaży Deweloperskiej, która była po części kontynuacją jej poprzedniej pracy.

Doskonale zna rynek deweloperski, doskonale czuję się w sprzedaży domów. Wyszkoliła się w pokrewnych dziedzinach, aby dzielić się swoją wiedzą z klientami. Ukończyła półroczny kurs Architektury wnętrz oraz przeszła szkolenie z odnawialnych źródeł energii.

Klientom dała się poznać jako osoba pełna energii i pozytywnego nastawienia, a do tego zaangażowana w powierzone zadania, rzetelna oraz uczciwa.

Jej nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta, czyli przeprowadzenie każdej transakcji bezpiecznie i sprawnie, od początku do końca.

Prywatnie uwielbia podróżować, żeglarstwo oraz dobrą kuchnię.

E-mail: biuro@agari-home.pl
Tel.: 506 912 792

Anna Agari

Specjalista ds. sprzedaży i najmu

Specjalista w sprzedaży mieszkań w kamienicach oraz domów z rynku wtórnego. Posiada wiedzę merytoryczną podpartą 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości.

Na swoim koncie ma setki zakończonych sukcesem transakcji sprzedaży oraz najmu nieruchomości. Samodzielna i niezwykle rzetelna. Każde zlecenia podejmuje z zaangażowaniem i dzięki swojej wiedzy i upartości potrafi zakończyć sukcesem nawet najbardziej skomplikowaną transakcję.

Dusza artysty, ciepła i niezwykle pomocna.

E-mail: lidka@agari-home.pl
Tel.: 506 526 536

Aleksander Garibian

Specjalista ds. nieruchomości

 Zdolność uważnego słuchania pozwala mu rozpoznać potrzeby klienta i dopasować rozwiązanie do każdej sytuacji. Wyjątkowe umiejętności interpersonalne sprawiły, że klienci uważają go za niezwykle  profesjonalnego, a każda transakcja jest dopracowana w każdym calu.

Specjalizuje się w sprzedaży domów i segmentów w rynku pierwotnym. Świetnie zna techniczne strony inwestycji deweloperskich

Cechuje go cierpliwość i wytrwałość w realizowaniu powierzonych mu zadań.

 

Prywatnie tata, miłośnik dobrej kuchni i wielki fan motoryzacji.

E-mail: aleksander@agari-home.pl
Tel.: 573 004 563

Ekspert Finansowy

Niezwykle skuteczny znający doskonale rynek zarówno finansowy jak i nieruchomościowy.

Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna baza zadowolonych klientów.

Współpracuje ze wszystkimi bankami na rynku.

Usługi naszego Eksperta są całkowicie BEZPŁATNE.

E-mail: biuro@agari-home.pl
Tel.: 506 912 792

Wykończenia pod "klucz"

Odbierz nieruchomość urządzoną „pod klucz”

Meble na wymiar

Współpracujemy z firmą oferującą wykończenia wnętrz od projektu wykonanego przez Dyplomowanego Architekta po meble wykonane przez Ambitnego stolarza.

Dostępne dogodne pakiety w doskonałych cenach. Wykonane terminowo oraz niezwykle jakościowo.

E-mail: biuro@agari-home.pl
Tel.: 506 912 792